shutterstock_739348399

Wydarzenia

1.

Linergistki z Rzeszowa poznają markę Dermatek

Cóż to był za Dzień Dziecka! W Rzeszowie, w Centrum Szkoleniowym Zoe odbyły się WARSZTATY z makijażu permanentnego jakich jeszcze nie było.

Dwie certyfikowane trenerki - Iwona Donarska i Paulina Bober zaprezentowały swoje autorskie techniki pigmentacji: Aquarelle Lips (Iwona Donarska) oraz Microblading Smooth Brows (Paulina Bober).

Pokazy poprzedzone zostały prezentacją marki Dermatek. Ambasadorska marki w Polsce - Iwona Donarska wprowadziła wszystkich uczestników w świat innowacyjnych produktów Dermatek. Nasze pigmenty zrobiły ogromne wrażenie na wszystkich uczestnikach warsztatów. Ich idealna gęstość, duży stopień nasycenia oraz stopień osadzania się w skórze to tylko niektóre z cech, na które zwróciły uwagę uczestniczki.

To nie koniec niespodzianek w Rzeszowie. Założycielka Centrum Szkoleniowego Zoe – Paulina Bober, oficjalnie została Dermatek PMU Master Trainer.

Paulina Bober - linergistka, kosmetolog z 11-letnim doświadczeniem. Finalistka Międzynarodowych Mistrzostw w makijażu permanentnym European Beauty Festival Monachium 2019 oraz Mistrzostw Świata 2019 PMU International Beauty Voyage w Kijowie. Twórczyni autorskiej techniki pigmentacji - Microblading Smooth Brows, która opiera się na uzyskaniu bardzo cienkiego, równomiernie napigmentownego włosa. Wybór Pauliny, był dla Nas oczywisty.

Od dziś możecie u niej zakupić wszystkie produkty marki Dermatek. Chętnie pomoże Wam w wyborze odpowiedniej maszyny, pigmentów, kartridży i wielu innych produktów niezbędnych przy wykonywaniu makijażu permanentnego.

Paulina, witamy w rodzinie Dermatek!

2.3.3.14.5.