shutterstock_739348399

Wydarzenia

Dermatek_Gdynia1

Dermatek Polska świętuje I urodziny

1 lutego 2020

 

Cóż to była za niedziela – 1 lutego 2020!

 

Pokazy pigmentacji zgodne z aktualnymi trendami, spotkanie z założycielką marki - Anną Taraborrelli oraz prezentacja podsumowująca pierwszy rok rozwoju marki w Polsce, to główne wydarzenia show, zorganizowanego przez Iwonę Donarską w hotelu Courtyard by Marriott Gdynia.

 

Wydarzenie to było pretekstem do świętowania 1 urodzin Dermatek Polska.

 

Imprezę rozpoczęliśmy od prezentacji ambasadorki Dermatek Polska - Iwony Donarskiej, która przybliżyła Uczestnikom drogę rozwoju marki w Polsce.

 

To wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez udziału Anny Taraborrelli – założycielki Dermatek. Anna opowiedziała o innowacyjności marki oraz o planach na najbliższy rok. Szykuje się mała rewolucja w ofercie produktowej.

 

Wstępem do pokazów był wykład naszego specjalisty od chemii – Katarzyny Sokołowskiej-Macowicz. Do dziś nie możemy zapomnieć sposobu prezentacji chemicznych receptur pigmentów. Chemia jeszcze nigdy nie była taka prosta.

 

W końcu przyszedł czas na Dermatek Talent Show, czyli pokazy pigmentacji najnowocześniejszych technik w wykonaniu topowych linergistek z Polski:

Paulina Bober – Combo Brows

Alicja Szafrańska – Powder Hair

Agnieszka Praska – Aquarelle Lips

Edyta Kuśnierz – Perfect Fit Eyebrows

Adrianna Kałużna – Ombre Brows

Anna Poźniak – Perfect&Classy Eyeliner

Elżbieta Zabłocka – Eyeliner Shadow

Pracę Masterek obserwowało ponad 50 linergistek, które specjalnie na to wydarzenie przyjechały do Gdyni z całej Polski.

Tego wieczoru świętowaliśmy podwójnie. Pigment Eyebrow 013 otrzymał nagrodę Bestseller Roku 2019. Wyróżnienie to jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ nagroda ta została przyznana na podstawie Waszych opinii. Linergistki, w ramach plebiscytu organizowanego na Facebooku, wskazały pigment najchętniej wybierany do wykonania makijażu permanentnego.

 

Zwieńczeniem tego wyjątkowego popołudnia była uroczysta obiadokolacja w towarzystwie włoskich trunków i przy akompaniamencie włoskich rytmów.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy stworzyli to wydarzenie razem z Nami. Dziękujemy za Waszą obecność i za cudowną atmosferę. Dodaliście Nam sił na kolejny rok!

 

84992107-2577298342554784-6492267694140686336-oDermatek_Gdynia12Dermatek_Gdynia11Dermatek_Gdynia10Dermatek_Gdynia9Dermatek_Gdynia8Dermatek_Gdynia7Dermatek_Gdynia5Dermatek_Gdynia6Dermatek_Gdynia3Dermatek_Gdynia4Dermatek_Gdynia2